Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ya da iyzico ödeme yöntemi ile online ödeme yapabilir ve mağazamızdan teslim alabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınızdan alışveriş yaparken online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi ortalama 3 iş günü içerisinde yapılacaktır. Acil durumlarda tarafımıza ulaşmanız yeterlidir.

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; ortalama üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade edebilmesi için, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Yine de kampanya zamanlarında aşırı yoğunluk olduğunda, zaman isteyen ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda karşılıklı sürekli olarak iletişim halinde olunacaktır. Ürün kargoya verilene kadar dilediğiniz zaman kolayca iptal edebilirsiniz.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İzmir içi başta olmak üzere mağazadan teslimat için iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Yurtdışı kargo imkanı olabilmektedir.

5) Ödeme Takibi 

İyzico ödeme sistemi kendisini kanıtlamış, global marka ve Türkiyenin en büyük alışveriş sitelerinin kullandığı ödeme sistemleri alt yapısına sahip olmakla beraber tamamen güvenilirdir. Ödeme aşamasında herhangi bir özel veya kart bilgi paylaşımı vb. sitemizde mümkün değildir. İyzico bünyesinde yapılmaktadır ve yüksek güvenlik barındırır. Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Sahip olduğumuz güvenlik sertifikaları dünyadaki en iyi ve en önemli sertifikalardır. Alan adı kısmının yanındaki kilit işaretine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda durumu metterflyy@gmail.com mail adresine bildiriniz. Hijyenik ürünlerde iade kabul edilmeyebilir.